Pereiti į pagrindinį turinį

Tėvų linija

Spalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą".

„Tėvų linijoje" darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. dirba Paramos vaikams centro psichologai, kurie padeda tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip. Pataria, kaip suaugusiems žmonėms derėtų reaguoti, ką sakyti ar daryti, kad situacija netaptų konfliktine, kartu su tėvais ieško tinkamiausio konkrečios problemos sprendimo. Telefonu konsultuoti pasirengę profesionalai padeda tėvams nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.

Labai svarbu, kad kuo daugiau tėvų visuose miestuose ir miesteliuose žinotų apie galimybę gauti nemokamą psichologo konsultaciją ir ja pasinaudotų. Ar sutiktumėte prisijungti prie šios Lietuvos tėvams labai reikalingos iniciatyvos viešinimo ir savo internetiniame puslapyje paskelbti informaciją apie „Tėvų liniją"? Ar „Tėvų linijos" numeris galėtų matytis pirmame puslapyje ilgesnį laiką (kaip baneris), kad paspaudus ant nuotraukos atsidarytų detalesnė informacija http://www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija ?

Daugiau apie „Tėvų liniją" - http://www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

Apie „Tėvų linijos" startą, kurį davė Prezidentė Dalia Grybauskaitė - http://www.pvc.lt/lt/naujienos/398-startavo-tevu-linija-profesionaliu-psichologu-konsultacijos-tevams