Pereiti į pagrindinį turinį

Verslumo savaitė mokykloje

Lapkričio 14–18 dienomis mūsų mokykloje vyko verslumo savaitė. Šios savaitės metu vyko įvairūs renginiai, kuriuose dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai.
Pirmadienį dešimtokai vyko į UAB „Plieno spektras“.

Šio apsilankymo metu mokiniai galėjo susipažinti su įmonės veikla, įmonėje dirbančių žmonių pareigomis, išsiaiškinti, kokių savybių reikia, norint sėkmingai integruotis darbo kolektyve.

Antradienį vyko susitikimas su DnB banko Klientų aptarnavimo poskyrio vadove Dainora Jukniūte. Susitiko tema – „Asmeninių finansų valdymas“. Šio susitikimo metu mokiniai susipažino su banko veikla, taip pat galėjo ne tik išklausyti informaciją, bet ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, kaip elgtis su pinigais.
Trečiadienį 5–8 klasėse vyko teminės klasių valandėlės „Kaip taupyti“. Jų metu mokiniai aiškinosi kaip taupyti išteklius, dalijosi patirtimi kaip taupoma jų šeimoje, patys siūlė įdomias ir veiksmingas taupymo idėjas.
Ketvirtadienį vyko „Reklamos konkursas“. Jo metu 9–12 klasių mokiniai pristatė savo kurtas 1–2 min. reklamas gerai žinomiems ir naudojamiems produktams. Mokiniai rinkosi įvairias pristatymo formas: filmukus, vaidinimus, skaidrių demonstravimą su komentavimu. Renginio pabaigoje buvo paskelbti nugalėtojai: 5–8 klasių tarpe už įdomiausius ir šauniausius patarimus kaip taupyti laimėtojais tapo 5m klasė. Reklamos konkurso nugalėtojais buvo pripažinta 10d klasė.
Verslumo savaitę užbaigė „Blusų turgus“, kuris vyko penktadienį. Jo metu mokiniai prekiavo nebeskaitomomis knygomis, išaugtais uždavinynais, rašymo ir piešimo reikmenimis, rankdarbiais ir kitomis smulkmenomis, kurios turėjo būti tvarkingos, švarios, tinkamos naudoti. Prekes įsigyti buvo galima už kainą nuo 0,01 iki 5,00 litų. Uždirbtus pinigėlius kiekviena klasė galės panaudoti taip, kaip nutars.

Ekonomikos mokytoja Vaida Janavičienė