Pereiti į pagrindinį turinį

Užsienio kalbų savaitė

Spalio 15-19 dienomis Vydūno gimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitės kasmetiniai renginiai. Visą savaitė gimnazijoje vyko veiklos įvairiomis kalbomis: anglų, rusų ir vokiečių.

Patys mažiausieji, 2 okai, varžėsi dailyraščio konkurse. Gražiausi darbeliai sukabinti I-ojo aukšto foje. 3-čiokai mokėsi naujų žodžių ir kūrė korteles. 4okai kūrė eilėraščius apie savo mėgiamiausią laukinį gyvūną. Penktokai pristatinėjo projektus apie žymiausius pasaulio miestus. 6okai mokėsi kurti žaidimus, pasitelkdami Kahoot programą. Vėliau dalinosi jais su savo draugais ir klasiokais. 7okai žaidė stalo žaidimus, o 8-9 klasės nusikėlė į Šekspyro laikus, analizavo jo sonetus ir rašė diktantus.

Mūsų gimnazijos vyrenieji, 10-12 klasių mokiniai dalyvavo oratorių konkurse. Geriausi oratoriai džiugino gimnazijos benduomenę pasisakydami viešai.

Erasmus + programos dalyviai pasidalijo savo patirtimi, dalyvaujant tarptautiniuose mainuose 2016-2018 metais, programos pavadinimas: „Profesisnis mokinių orientavimas“, finansuojamas Europos sąjungos lėšomis. Moksleiviai dalijosi savo džiugiomis akimirkomis iš susitikimų Vokietijoje ir Turkijoje, pasidžiaugė susiradę naujų draugų ir įgiję tarptautinio bendradarbiavimo patirties.

Dar kartą įsitikinome, kad tikras džiaugsmas mokėti užsienio kalbas, kurios atidaro visas duris.