Pereiti į pagrindinį turinį

Tarptautinis projektas „Aktyvumo versmė“

Projektas „Aktyvumo versmė“ prasidėjo 2016 rugsėjo mėnesį ir truko iki 2017 birželio mėnesio.

Projekto tikslas – suteikti žinių ir skatinti paauglių (5‒6 klasių mokinių) sveikatą stiprinantį fizinį aktyvumą, sudarant galimybes visiems vaikams dalyvauti įvairiapusiškose, gerąja tarptautine patirtimi grindžiamose neformaliojo fizinio aktyvumo veiklose.

Projekto dalyviai: 5 - 6 d klasių mokiniai, Klaipėdos miesto kūno kultūros ir sporto pedagogai, Klaipėdos universiteto Kūno kultūros katedros dėstytojai, Kūno kultūros ir sporto pedagogikos bei Fizinio aktyvumo ir sporto pedagogikos studijų programų studentai, užsienio (Lenkija, Turkija) šalių lektoriai.

 

Šiame projekte dalyvavo mūsų gimnazijos 5 t ir 6 d klasės mokinai. Vykdant projektą mokiniai pildė aktyvumo dienoraštį, dalyvavo Klaipėdos miesto mokinių konferencijoje „10 000 žingsnių“, kuriame savo pranešimus skaitė 6 d klasės mokinės Gabija Montvydaitė -„Sveikata - mūsų turtas“ ir Emilija Eidukaitė - „Sveikatingumo dienos mūsų mokykloje“. Mokiniai mokėsi nusistatyti ir įsivertinti fizinį aktyvumą naudojant pulsometrus, atliko kūno sudėties analizę. Renginyje „Aktyvus europietis“ supažino ir aktyviai dalyvavo su užsienio šalyse (Lenkijoje, Turkijoje) populiariomis paauglių fizinio aktyvumo veiklomis, dalyvavo fizinio aktyvumo pratybose.

Kūno kultūros mokytoja Jūratė Talaišytė