Pereiti į pagrindinį turinį

Socialinių mokslų savaitė

Kovo 5- 9 dienomis gimnazijoje vyko Socialinių mokslų savaitė. Savaitė prasidėjo ketvirtokų popiete „Tu ir aš esame Lietuva“. Pas mus svečiavosi Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos ketvirtokai ir mokytojai. 4d klasės mokiniai svečius pradžiugino vaidinimu, atskleisdami lietuvių liaudies išmintį, papročių ir tradicijų grožį. Vaikai žaidė, dalyvavo viktorinoje, atliko kūrybines užduotis.

Antradienį I klasių gimnazistai išklausė paskaitą „Pažinkime Klaipėdą kaip Kultūros sostinę“. Lektorė G. Vaičekauskienė, Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos dėstytoja, diskutavo su mokiniais, ar išties Klaipėda- Kultūros miestas, žiūrėjo filmą „Klaipėdiečiai“. 

Šią dieną mokykloje buvo organizuota ir miesto dorinio ugdymo 8 klasių mokinių olimpiada.

Trečiadienį Im klasės gimnazistai organizavo 6-7 klasių mokiniams žaidimą „Pažinkime Lietuvą“.  Ketvirtadienį I-III  klasių gimnazistai diskutavo „Ką man reiškia laisvė?“  Diskusiją vedė IIm klasės mokinė T. Jovarauskaitė. Mokinė pateikė diskusijos dalyviams aktualius klausimus, ką šiuolaikiniam jaunimui reiškia laisvė, ar reikia ją branginti bei saugoti?

 Penktadienį gimnazijoje vyko Kovo  11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, paminėjimas. 7m klasės mokiniai  pasveikino mokyklos bendruomenę nuoširdžiai atliktomis dainomis. Klaipėdos miesto projektas „Šimtas šypsenų Lietuvai“, skirtas paminėti Lietuvos 100-metį, pasiekė kulminaciją- nudžiugino mus gražiausių 5 ir II klasių mokinių fotografijų ekspozicija. Iš nusiųstų projekto organizatoriams fotografijų buvo sukurti koliažai. Na, o savaitę užbaigėme maloniomis staigmenomis – 8d ir IIm klasių mokiniai žaismingai „patikrino“ mokinių žinias apie Lietuvą. Vietoj pažymių už teisingus atsakymus žinovai buvo apdovanoti šventiniais saldainiais su Lietuvos vėliavėlėmis.

 Organizatorė – Dorinio ugdymo, psichologijos ir socialinių mokslų mokytojų metodinė grupė. Dėkojame už bendradarbiavimą muzikos mokytojai A. Strakšienei.