Pereiti į pagrindinį turinį

Pirmokų krikštynos

Pirmokų krikštynosPirmos pamokos pradžioje ketvirtokai „gydytojai“ Kipras ir Gabrielė apsilankė pirmokų klasėse. Jie kvietė mokinius su savo mokytojomis atvykti ketvirtą pamoką į mokyklos kiemelį „pasikrikštyti“. Mažieji draugiškai sutiko.

„Gydytojai“ baltais chalatais ir kepurėmis jau laukė „pacientų“. Mokytoja Elona pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo nieko nebijoti ir linksmai praleisti laiką. Staiga BALSAS kreipėsi į vaikus ir davė gerų patarimų. Pirmokams jie labai patiko, nes pasigirdo audringi plojimai. Tada vedėjai liepė prisiekti, kad vykdys palinkėjimus ir paprašė kartoti paskui juos pasižadėjimą. Vėliau pasižadėjimai buvo įteikti klasių mokytojoms, kad pakabintų klasėse.

Toliau vyko pats darbymetis: „gydytojai“ prašė iš spalvotų juostelių sudėlioti savo mėgstamą raidę, padainuoti dainelę tik tam tikru garsu. Visiems patiko, buvo daug juoko.

Mokytoja Dalė pasidžiaugė gerais atlikėjais ir paaiškino matematinę užduotį, kuri buvo ne su skaičiais, o su skrituliukais. Neįprasta, bet įdomu. Paskutinės užduoties visi laukė su nerimu, nes visus jau viliojo kliūčių ruožas. Sėkmingai jį įveikę, tuoj pat ant rankyčių gavo žymeklius, kad jie jau pirmokai.

Pabaigoje „gydytojai“ skambant muzikai įteikė visiems pirmokams pažymėjimus ir palinkėjo sėkmės moksle.

Mokytoja Elona Ramonienė