Pereiti į pagrindinį turinį

"Paminėjome tarptautinę antikorupcijos dieną"

Gruodžio 10 dieną minima tarptautinė antikorupcijos diena.  Gimnazijoje, įgyvendindami Sąžiningumo mokyklų tinklo idėjas, atkreipėme dėmesį  į  korupcijos problemas Lietuvoje.  Gruodžio 11- 15 dienomis  dešimtokai   per „kitokias“ pilietinio ugdymo pamokas, dalyvaudami   žaidime,  analizavo korupcijos priežastis, keliamas grėsmes Lietuvos piliečiams, valstybei,  aptarė minėtos problemos  mažinimo galimybes. 8, 9 klasių mokiniai kūrė „Skaidrumo vėliavas“, panaudodami saulės, švilpuko ir padidinamo stiklo simbolius.  Su mokiniais diskutavome apie mūsų mokyklos bei  šiuolaikinės visuomenės vertybes. Mokinių kūrybiniai darbai buvo siųsti į „Transparency International“  Lietuvos skyrių.  Labiausiai buvo pasidžiaugta mūsų mokyklos 9d klasės mokinių Urtės Gaižutytės ir Eglės Būgaitės kurtomis vėliavomis. Su šiais mokinių darbais galima susipažinti  minėtos įstaigos informacijos „Facebooke“.

Organizatorės  Ž. Gedgaudienė, M. Petrovienė,  D. Samienė