Pereiti į pagrindinį turinį

Mokslo ir žinių šventės renginiai!

Sveikiname gimnazijos bendruomenės narius su artėjančia mokslo metų pradžia!                                                                                                              

10.00 val. šventės pradžia pradinių klasių mokiniams:

Gimnazijos aktų salėje renkasi pirmokai lydimi vieno iš tėvų. Šventėje visi privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugių atstumų (įėjimas per pagrindines mokyklos duris);
2-4 klasių mokiniai laukiami savo klasėse (pradinių klasių korpuso įėjimas). Šventėje dalyvauja tik mokiniai, tėveliai į mokyklą neįleidžiami. Bendrose erdvėse mokiniai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. 11.00 val. pasibaigus šventei tėveliai pasitinka vaikus mokyklos kieme.   

12.00 val. šventės pradžia 5-8 klasių mokiniams.  Mokiniai laukiami savo klasėse, tėveliai į mokyklą neįleidžiami (įėjimas per pagrindines mokyklos duris). Bendrose erdvėse mokiniai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. 13.00 val. pasibaigus šventei tėveliai pasitinka vaikus mokyklos kieme.  

14.00 val. šventės pradžia I-IV gimnazijos klasių mokiniams. Mokiniai laukiami savo klasėse, tėveliai į mokyklą neįleidžiami (įėjimas per pagrindines mokyklos duris). Bendrose erdvėse mokiniai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Kūrybingumo, smalsumo ir išminties įveikiant naujuosius mokslo metų iššūkius!