Pereiti į pagrindinį turinį

Mėnuo be patyčių. Ketvirtoji savaitė

Kaip man pasisekė, kad manyje yra kažkas, dėl ko atsisveikinimai būna tokie sunkūs!”

A. A. Milne “Mikė Pūkuotukas“

Ketvirtąją kovo savaitę 6d ir 7d mokiniai kūrė linksmas spalvinimo knygeles mažesniems draugams, kurias jie draugiškai dovanos pradinių klasių mokiniams. Tuo tarpu, 9d ir 9m mokiniai klausėsi Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorės D. Tervydytės paskaitos „Sveikame kūne – sveika siela“. Galų gale,  mėnesį užbaigėme renginiu „Dalinuosi gerumu“, kurio metu 3m mokiniai pradžiugino švečius, „Gilijos“ pradinės mokyklos  mokinius,  šokiais.  7m klasės mokiniai atliko grupės The Beatles dainų pasirodymą, o 7t klasės mokiniai pravedė linksmus žaidimus renginio svečiams. Vėliau visi pasivaišinome obuoliais ir iškeliavome gera nuotaika pasidalinti  su kitais.

Labai norime padėkoti mokytojams  I. Aleksienei, I. Bertulienei, R. Kalvėnui, K. Etnerytei, mūsų visuomenės sveikatos specialistei S. Lukienei už pagalbą, organizuojant renginius.

Na o mes neatsisveikiname - nors mėnuo be patyčių ir baigėsi, bet tai tik simbolinė data. Tuo tarpu raginame ir viliamės, kad ir toliau gyvensime draugiškai, vieni kitiems padėsime, pradžiuginsime bei paguosime. Tam kalendoriuje tinkama kiekviena diena, o gyvenime – galimybė.

 

                                                                                                         Organizatorės

                                         psichologė Ž. Gedgaudienė ir socialinė pedagogė K. Gracholskienė