Pereiti į pagrindinį turinį

„Šimtakojo mokykla“

„Šimtakojo mokykla“Praėjo 100 mokslo dienelių, žengta 100 žingsnelių mokykloje. Jau puikia tradicija tampa pirmokėlių šventė „Šimtakojo mokykla“. Vieną pirmadienį klasėse pirmokai rado laiškus – kvietimus penktadienį atvykti į „Šimtakojo mokyklą“. Šventei jie turėjo pasiruošti po dvi kojytes su batukais.

Mokiniai kibo į darbą ir iš dviejų spalvotų juostelių pynė kojeles, o prie jų kabino kiekvienas pats nupiešęs ir iškirpęs du batukus. Kovo 2 dieną susirinkę į klases pirmokai labai nustebo: čia rado daug spalvotų balionų. Tai pabiro atkeliavęs Šimtakojis, kurį jie turėjo surinkti ir, pridėję kojeles, prisegti koridoriuje. Ir ši užduotis mokiniams nebuvo sunki!
Tą pačią dieną, per trečią pamoką, mokiniai sugužėjo į „Šimtakojo mokyklą“. Mokyklos direktorius Magas su savo mokytojais Bite, Boruže ir Žiogu (su kaukėmis ir rūbeliais mums talkino penktokai) gražiai visus susodino ir priminė jų mokyklos taisykles:
1. per pamokas nekramsnoti,
2. kelti ne ranką, o koją,
3. kai norės atsakyti, klausyti kalbančiojo.
Kiekvienoje pamokoje pirmokai stengėsi parodyti, ką jau išmoko. Bitė tikrino, kaip jie atpažįsta raides, kaip moka jas parašyti. Pirmokai turėjo progą padeklamuoti eilėraštukų. Mokytoja Boružė davė korteles su reiškiniais. Juos išsprendę mokiniai sudėjo užrašą ŠIMTAS DIENELIŲ MOKYKLOJE. Žiogo pamokoje pirmokėliai vaidino
ir spėliojo žodelius, dainavo dainelę apie Šimtakojį, žaidė su balionais. Šventę vainikavo Tėvelių pagamintas tortas ŠIMTAKOJIS!